Facebook
  • Вироби з натурального каменю

    Індивідуальні проекти з натурального каменю. Мармур, граніт, онікс, травертин будь-яких родовищ. Багаторічний досвід виконання складних інженерних рішень.

1
/
3
/

Мозаїка

Прикрашати мозаїчним панно заведено найбільш часто відвідувані місця в будинку (наприклад, вітальню, їдальню тощо), щоб кожен міг помилуватися майстерно створеним візерунком. При цьому не варто робити малюнок яскравим і багатобарвним – для панно найкраще підходять спокійні тони. Ще один варіант – двоколірна мармурова мозаїка, побудована на комбінації білого і чорного або коричневого і синього кольорів. Ціни на таку мозаїку можна порівняти з ціною хорошої керамічної плитки, при тому, що штучна плитка ніколи не наблизиться до натурального каменю за шляхетністю і створюваним затишком. Зліва Ви можете переглянути фото деяких мозаїк, які ми виготовляли для наших клієнтів.

Найкращий матеріал для створення мозаїчного орнаменту – природний камінь, а саме мармур. Гарна фактура і красивий ритмічний малюнок роблять таке покриття витонченим і благородним. Унікальність натурального мармуру полягає в тому, що він передає весь спектр кольорів і відтінків різноманітних порід, що не повторюються. Мармуровою мозаїкою часто прикрашають підлогу і стіни в приміщенні. Завдяки плавним переливам ніжних тонів і неповторним візерункам мозаїка з мармуру якнайкраще за інші елементи декору здатна перетворити звичайний житловий простір на музей зі справжніми витворами мистецтва.
Ціни на мозаїку можуть коливатися від 50$ до 1200$ залежно від складності та палітри. Ви завжди можете купити мармурову мозаїку у нас за найкращою ціною в Києві.