Facebook
  • Вироби з натурального каменю

    Індивідуальні проекти з натурального каменю. Мармур, граніт, онікс, травертин будь-яких родовищ. Багаторічний досвід виконання складних інженерних рішень.

1
/
3
/

Мармурова підлога

Такий різний мармур

Розкішний, блискучий, ідеально гладкий, що народжує на поверхні найтоншу гру тіні та світлових відблисків – усе це про мармур. Мармур володіє унікальною красою – він може бути однотонним, шаруватим, містити кольорові вкраплення, грати відтінками рожевого, жовтого, коричневого, чорного кольорів, словом, це справді дуже підходящий для декору камінь. Ви здивуєтеся, але у світі існують різновиди мармуру, що пропускають світлові промені на глибину до чотирьох сантиметрів!

Найреставрованіший матеріал

По-перше, дуже простий догляд, просто миття підлог водою і іноді з невеликими добавками, спеціальними для догляду за мармуром. Ви можете ходити у взутті, на підборах, ваші діти і домашні тварини теж нічого не зіпсують. Можна зробити теплу підлогу, і тоді у вас і обігрів, і комфортність приміщення в холодний період зростають у 10 разів. Якщо підлогу правильно укладено і зверху оброблено спеціальними захисними складами, то приблизно 6-7 років ви можете до неї не торкатися. А потім викликати нас і за півдня ми вам відновимо будь-яку поверхню, перетворивши її знову на абсолютно нову!

Сучасні технології

Можна укладати мармур дрібними розмірами у вигляді плитки, можна прямо слябами, підбираючи малюнок. Можна розшивати шви мозаїкою, можна робити інкрустацію по периметру і в середині різними кольорами мармуру. Можна покласти мармур взагалі без шва! Єдиним цільним покриттям!
Ми самі робимо заміри, якщо потрібен проект – його теж робимо. Допомагаємо в підборі матеріалів, готуємо їх до укладання і власне сам монтаж теж здійснюємо. Весь комплекс. Зателефонуйте нам зараз і задайте всі питання.

Наші проекти мармурової підлоги