Facebook
1
/
3
/

Без зайвого перебільшення і непотрібного пафосу відразу скажемо, що ми – найнадійніша компанія на каменеобробному ринку.
У вас зараз є багато питань, на вирішення яких потрібно витратити свій час:

  • кому довірити будівництво (ремонт, оздоблення) свого будинку (квартири, офісу, банку) ;

  • як потім не хвилюватися про заплачену передоплату ;

  • як вибрати зі 100 компаній ту одну, яка зробить все якісно, в строк і за мінімальні гроші.

Одразу скажемо, перестаньте хвилюватися. Ви вже в надійних руках і всі ризики зведені до мінімуму.

Відгуки

З каменем працювати завжди важко. Особливо, коли в результаті має вийти справжній витвір мистецтв. Приємно відзначити, що у Вас це виходить. Удачі!

Ігор Кіріченко
Ігор Кіріченко, Замовник

Купила стільницю з граніту. Компанія сама все зробила: і заміри зняли, і виготовили, і потім привезли, і встановили. Досить швидко спрацювали. Камінь вибрала за зразками, нікуди не їздила, час не витрачала. Зручно.

Марина Мінакова
Марина Мінакова

Друзі порадили звернутися в Інстех і порадитися щодо ванної кімнати. Хотіла плитку комбінувати з гранітом. Відрадили і правильно зробили. Тепер уже бачу, який би це був жах. А так все зробили самі, приїхав дизайнер додому зі зразками, все приклав на місці, порадив. Це був ремонт і ми жили в цій самій квартирі, так переживали, що буде брудно дуже довго. Але зробили все максимально швидко. За що вам окреме спасибі!

Вероніка Петрович
Вероніка Петрович

Замовляла в компанії Інстех реставрацію ганку в будинку за містом. Після встановлення восени виявилося, що все тече і через воду мокнуть сходинки і відшаровується граніт. Хлопці приїхали, в усьому розібралися, викликали гідроізоляційників, і хоча це була не їхня провина, все проконтролювали і здали мені готовий результат. Дуже вдячна. Дякую. Мої рекомендації!

Тетяна Іванівна Лучікова
Тетяна Іванівна Лучікова

Перший раз 3 роки тому замовив тут підвіконня у квартиру, і ось уже кілька місяців, як ми закінчили мощення і фонтан. Дуже задоволений. Усе працює. Майже все вчасно. Бруківка має чудовий вигляд.

Володимир Ілліч Заметайло
Володимир Ілліч Заметайло

Багато років працюю з компанією “Інстех”, замовляю вироби для камінів, які потім встановлюю. Завжди гідний матеріал і роботи в строк. Рекомендую.

Данило Червоненко
Данило Червоненко, Камінних справ майстер