Facebook
  • Вироби з натурального каменю

    Індивідуальні проекти з натурального каменю. Мармур, граніт, онікс, травертин будь-яких родовищ. Багаторічний досвід виконання складних інженерних рішень.

1
/
3
/

Стільниці

Функціональність

Мармурові стільниці є невід’ємним елементом вишуканих інтер’єрів у різних стилях. Завдяки величезній кількості забарвлень і фактур можна без зусиль підібрати мармурову стільницю саме для Вашого житла.

Обробка торцю

Дуже важливо підібрати правильний вид обробки торця стільниці. Залежно від обраного стилю, можна або збільшувати, або зменшувати складність обробки. Ми пропонуємо різні варіанти і готові допомогти підібрати той, який максимально підкреслить красу каменю і впишеться у ваш інтер’єр.

Монтаж мийок

Кухонні мийки та мийки для санвузлів бувають прямокутної або овальної форми. Також існує два варіанти їх монтажу: накладний (верхній), або підклеєний знизу (нижній).

Монтаж варочних поверхонь

Варильна поверхня – незамінний елемент сучасної кухні. Завдяки високотехнологічному обладнанню ми маємо можливість здійснювати їхній монтаж не тільки стандартним “накладним” способом, а й “у потай”, що надає кухонній поверхні більш вишуканого вигляду.

Наші проекти стільниць