Facebook
  • Вироби з натурального каменю

    Індивідуальні проекти з натурального каменю. Мармур, граніт, онікс, травертин будь-яких родовищ. Багаторічний досвід виконання складних інженерних рішень.

1
/
3
/

Каміни

найтепліше місце в будинку

Затишок

Сьогодні каміни, вироблені або облицьовані з використанням натурального каменю, знову стають вкрай популярними. Тепер каміни можна зустріти не тільки в приватних заміських будинках або котеджах, а й у найреспектабельніших готелях, ресторанах і навіть у квартирах. Адже мармурові каміни – це символ стабільності, високого смаку, престижу і статусу його власника. Ми з радістю допоможемо Вам обрати та купити мармуровий камін.

Також можлива комбінація з біокамінними топками. Таким чином можна отримати затишний камінний куточок навіть у квартирі.

Дизайн

Для поціновувачів ексклюзивних камінів з елементами різьблення і скульптури, ми рекомендуємо облицювання камінів мармуром. Цей натуральний камінь з легкістю набуває потрібних форм, має набагато більше колірних рішень.

Мармуровий камін ідеально підходить для витонченого інтер’єру, а також для великих просторів. У поєднанні ж зі склом або металом – мармур створює неповторну атмосферу шику та справжньої розкоші натурального каменю.

Стилі

Каміни, виготовлені з натурального каменю, можна розділити на два типи:

  • камінні портали, які виготовляються майстрами з цільних шматків натурального каменю, в основному, вручну, що, своєю чергою, дає змогу виготовляти каміни будь-якої складності з використанням різних декоративних елементів. Ціна таких камінів часто вища, ніж облицьовані каміни.
  • облицьовані каміни виготовляють у такий спосіб: готовий камін із цегли облицьовують плитами з натурального каменю, які можуть мати різні форми, розміри і колір. Оздоблення каміна натуральним каменем має вищий попит завдяки сучасному зовнішньому вигляду і більш доступній вартості.

Наші проекти камінів