Facebook
  • Вироби з натурального каменю

    Індивідуальні проекти з натурального каменю. Мармур, граніт, онікс, травертин будь-яких родовищ. Багаторічний досвід виконання складних інженерних рішень.

1
/
3
/

Фасади та вхідні групи

лице вашого дому

Розкіш

Дедалі більше людей використовують натуральний камінь у своїх проєктах, застосовуючи його для оздоблення як заміських приватних будинків, так і муніципальних будівель. Цей вибір виправданий не тільки естетичністю, а й ергономічністю та довговічністю натурального матеріалу. Граніт, вапняк, піщаник практично не підвладні часу, він не гниє, не руйнується. У нього чудова теплоізоляція, а за високих температур він не запалюється і не потребує додаткової протипожежної обробки.

Раніше, в наших кліматичних умовах, для зовнішніх робіт часто використовували граніт. Але наразі з ним конкурують не менш міцні та довговічні матеріали як вапняк, мармур і травертин. Застосування цих матеріалів в оздобленні фасадів додають архітектурній будові легкості, тепла і світла.

Дизайн

Ми законодавці та розробники технології облицювання в нашій кліматичній зоні. Усе починається з архітектурного проєкту, і закінчується декоруванням колон, балюстрадами, встановленням витіюватих поручнів, карнизів, прикрасою будинку різьбленими вхідними порталами, обрамленнями вікон.

Ми допоможемо Вам підібрати камінь, виготовимо всі вироби, привеземо їх на об’єкт і зробимо всі монтажні роботи “під ключ”.

Технології

Монтаж може бути здійснений звичайним або “мокрим способом” із застосуванням розчину та сітки, а може здійснюватися так званим “сухим способом” – вентильований фасад, який здійснюється кріпленням натурального каменю на алюмінієву підсистему з утеплювачем.

Навіть якщо ви власник не дуже великого заміського будинку, невже вам не хотілося б, щоб він був трохи схожим на середньовічний замок, або ж мав самобутню “родзинку”, притаманну лише вашій фантазії та темпераменту? Тут ми можемо Вам допомогти і виготовити на замовлення з граніту і мармуру будь-який шедевр, що підкреслює індивідуальність і неповторність Вашого житла!

Наші проекти фасадів